Większości z nas chwilówki kojarzą się z wysokimi prowizjami oraz z niejasnymi zapisami zawartymi w umowie, które zazwyczaj prowadzą do powiększania się długu. Taką opinię pożyczki mają niestety dzięki firmom, które w ten sposób oszukują swoich klientów. Jednak na rynku jest wiele uczciwych firm, które nie tylko doskonale dbają o swoich klientów, zapewniając im pomoc i bezpieczeństwo, ale również dają możliwość uzyskania darmowych pożyczek.

Darmowe pożyczki – gdzie można je uzyskać

·         Net Credit

·         Wonga

·         Halopożyczka

·         Moneyman

·         Filarum

·         Pożyczka Plus

·         Ferratum

·         Wandoo

·         ViaSMS

·         Provident

·         Kuki

·         Miloan

·         Lendon

·         Vivus

·         SmartPożyczka

·         Extraportfel

·         Solcredit

Jak widać darmowa pożyczka możliwa jest do uzyskania w wielu firmach. Oferty różnią się między sobą maksymalną kwotą oraz terminem spłaty, jednak łączy je najważniejsza cecha – nie posiadają dodatkowych kosztów.

Pożyczki online – co zrobić były darmowe

·         Pierwsza pożyczka w danej firmie – darmowe pożyczki zazwyczaj są formą zachęcenia klienta do skorzystania z oferty danej firmy. Dlatego też zazwyczaj to pierwsza pożyczka jest tą darmową.

·         Spłata w określonym terminie – jest to najważniejszy warunek do spełnienia, który sprawi, że nasza pożyczka będzie darmowa. Jeżeli przekroczymy termin spłaty naliczone zostaną wszystkie dodatkowe opłaty związane z zaciągnięciem pożyczki.

·         Brak niespłaconych pożyczek w innych firmach – wiele firm zastrzega sobie prawo do pozytywnego rozpatrzenia wniosku o darmową pożyczkę tylko w przypadku osób, które nie posiadają zadłużenia w innych firmach oferujących wsparcie finansowe.

Wiele osób traktuje darmowe pożyczki z lekkim dystansem i niedowierzaniem. Jak widać są one jednak możliwe. Najważniejsze jest, aby dobrze przemyśleć jaką kwotę chcemy pożyczyć i w jakim czasie zobowiążemy się jak oddać. To co zapewni nam brak dodatkowych kosztów to spłacenie zadłużenia w terminie. Warto również wykonać przelew z wyprzedzeniem. Szczególnie jeżeli nie posiadamy konta w tym samym banku, w którym ma je pożyczkodawca. Musimy pamiętać, że data spłaty to dzień, w którym pieniądze wpłyną na konto firmy, a nie kiedy my je przelejemy. Pilnując tych kilku szczegółów zyskujemy wsparcie w postaci darmowej pożyczki online.