Pożyczki na raty to jedna z najpopularniejszych ofert na rynku, która daje możliwość uzyskania szybkiego wsparcia finansowego. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, którym odmówiono kredytu w banku lub takich, które nie mają czasu na wielotygodniowe rozpatrywanie i analizowanie wniosku przez pracowników banku. Wbrew pozorom pożyczki na raty nie muszą być drogie. Wiele firm na rynku oferuje ciekawe i korzystne oferty. Oto przykłady dwóch wiodących na rynku firm. Jedna z nich oferują pożyczki na raty druga zaś korzystną alternatywę:

Wonga pożyczka ratalna

Firma Wonga oferuje wyjątkowo korzystną pożyczkę ratalną. Jej kwota może wynosić maksymalnie 20 000 zł, a okres kredytowania to 48 rat. Dzięki takiemu rozłożeniu płatności nie będą dla nas obciążeniem. Nie musimy też spłacać zobowiązania za jednym razem.

Wniosek do Wonga o pożyczkę ratalna możemy złożyć za pośrednictwem Internetu co zdecydowanie zaoszczędzi sporo naszego cennego czasu. Aby móc złożyć wniosek należy być osobą pełnoletnią, posiadać rachunek bankowy oraz telefon komórkowy.

Vivus pożyczka na raty

W firmie Vivus pożyczka na raty nie jest niestety możliwa, ale klienci nie zostają pozostawienia bez innej ciekawej oferty. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma proponuje pożyczki za darmo z wyjątkowo długim okresem spłaty. Daje to możliwość lepszego zaplanowania procesu zebrania kwoty do spłaty.

Pożyczka krótkoterminowa nie dla każdego jest dobrym rozwiązaniem. Wymaga ona spłaty całości w jednym dniu co dla wielu osób jest sporym problemem. Dla większości z nas płacenie mniejszych kwot jest zdecydowanie korzystniejsze i zapewnia spłatę całości zobowiązania bez większych problemów. Warto skorzystać z oferty firm pożyczkowych, które dają taką możliwość lub firm, które dają możliwość skorzystania z wydłużonego okresu spłaty.

Istnieje również możliwość indywidualnego negocjowania warunków pożyczki. Warto skontaktować się osobiście z wybraną przez nas firmą w celu skonsultowania naszych potrzeb i oczekiwań. Mając pozytywną historię płatności oraz dochód, który pozwoli nam na szybką spłatę zobowiązania mamy spore szanse na pozytywne rozpatrzenie naszej prośby. Więcej ofert pożyczek na raty: https://pozyczko.pl/ranking-pozyczek-na-raty/ .